Aranżacje

Drewno we wnętrzach? Dlaczego tak?

Drewno we wnętrzachDrewniane wykończenia mają w sobie niesłychany potencjał. Choć to materiał na wskroś klasyczny, jego zastosowanie wcale nie ogranicza się do klasycznych wnętrz. Przykładów na to jest wiele, ale zanim będzie o przykładach, wypada powiedzieć coś więcej o samej naturze i zastosowaniach tego materiału.

Więcej…

 

Jak urządzić małą sypialnię?

Mała sypialniaTypowy układ mebli w sypialni to łóżko z zagłówkiem na ścianie, po jego obu stronach szafki nocne oraz jakaś duża szafa, ewentualnie komoda. By to jednak pomieścić, pomieszczenie powinno mieć wymiary około 3 na 3 metry. W mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych zdarza się, że sypialnia jest mniejsza. Jak sobie wtedy poradzić?

Więcej…

   

Czy kwarcowy, pudrowy róż zagości we wnętrzach?

Kwarcowy róż w salonieCzy kwarcowy, pudrowy róż zagości we wnętrzach? Kolor różowy jest elegancki i bardzo optymistyczny. Doskonale relaksuje po ciężkim dniu i jednocześnie dodaje pozytywnej energii.

Róż, czyli jeden z ulubionych kolorów Karima Rashida wkracza na salony. Jego kwarcowy odcień, okrzyknięty barwą roku 2016 przez Pantone Colour Institute z pewnością podbije serca koneserów nieszablonowych aranżacji, stając się doskonałym fundamentem dla aranżacyjnych eksperymentów.

Więcej…

 

Modny styl vintage i eklektyzm

Modny styl vintageObecnie obserwuje się powrót do dawnych trendów, zarówno w modzie jak również w architekturze wnętrz. Na znaczeniu zyskują ciekawe stylizacje wnętrz w stylu vintage.

Moda na retro jest obecna zarówno w przypadku aranżowania pomieszczeń biurowych, jak również mieszkalnych. W stylu vintage można urządzić praktycznie każde pomieszczenie.

Więcej…