Aranżacje

Płytki kamieniopodobne, czyli piękno naturalnego kamienia w połączeniu z funkcjonalnością płytek

Płytki kamieniopodobnePłytki kamieniopodobne to idealne połączenie dla osób, które lubią specyficzny klimat, jaki można wykreować przy wykorzystaniu naturalnego kamienia użytego przy aranżacji wnętrz, ale jednocześnie chciałyby, aby wybrane przez nich rozwiązanie było odporne na uszkodzenia, czynniki zewnętrzne oraz co ważne cechowało się przystępną ceną. Wszystkie te wymagania spełniają właśnie płytki kamieniopodobne, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych stylizacjach.

Więcej…

 

Drewno we wnętrzach? Dlaczego tak?

Drewno we wnętrzachDrewniane wykończenia mają w sobie niesłychany potencjał. Choć to materiał na wskroś klasyczny, jego zastosowanie wcale nie ogranicza się do klasycznych wnętrz. Przykładów na to jest wiele, ale zanim będzie o przykładach, wypada powiedzieć coś więcej o samej naturze i zastosowaniach tego materiału.

Więcej…

   

Jak urządzić małą sypialnię?

Mała sypialniaTypowy układ mebli w sypialni to łóżko z zagłówkiem na ścianie, po jego obu stronach szafki nocne oraz jakaś duża szafa, ewentualnie komoda. By to jednak pomieścić, pomieszczenie powinno mieć wymiary około 3 na 3 metry. W mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych zdarza się, że sypialnia jest mniejsza. Jak sobie wtedy poradzić?

Więcej…

 

Czy kwarcowy, pudrowy róż zagości we wnętrzach?

Kwarcowy róż w salonieCzy kwarcowy, pudrowy róż zagości we wnętrzach? Kolor różowy jest elegancki i bardzo optymistyczny. Doskonale relaksuje po ciężkim dniu i jednocześnie dodaje pozytywnej energii.

Róż, czyli jeden z ulubionych kolorów Karima Rashida wkracza na salony. Jego kwarcowy odcień, okrzyknięty barwą roku 2016 przez Pantone Colour Institute z pewnością podbije serca koneserów nieszablonowych aranżacji, stając się doskonałym fundamentem dla aranżacyjnych eksperymentów.

Więcej…