Aranżacje

Jak urządzić małą sypialnię?

Mała sypialniaTypowy układ mebli w sypialni to łóżko z zagłówkiem na ścianie, po jego obu stronach szafki nocne oraz jakaś duża szafa, ewentualnie komoda. By to jednak pomieścić, pomieszczenie powinno mieć wymiary około 3 na 3 metry. W mieszkaniach w budynkach wielorodzinnych zdarza się, że sypialnia jest mniejsza. Jak sobie wtedy poradzić?

Więcej…

 

Dekoracyjne rzeźby

Dekoracyjne rzeźbyKamienne rzeźby spotykamy dziś bardzo często i pełnią one różnorodne funkcje. Najwięcej rzeźb jest ustawianych po prostu dla ozdoby, dla dekoracji danego miejsca.

Takie rzeźby widzimy również na posesjach prywatnych, między innymi przy wejściu czy w ogrodzie. Wiele osób inwestuje w eleganckie i gustowne dodatki, a piękne rzeźby z kamienia właśnie takie są. To wysokiej jakości rzeźby ogrodowe, wykonane przez prawdziwych artystów.

Więcej…

   

Mieszkanie stylizowane na loft - wystrój wnętrz

Mieszkanie stylizowane na loftWraz z niezwykłą popularnością stylu loft nasze mieszkania zmieniają swoje oblicze. Szukamy w nich przestrzeni i eksponujemy ją, w czym pomaga idący w parze ze stylem loft minimalizm. Co jeszcze jest wyznacznikiem nowych trendów w urządzaniu wnętrz?

Więcej…

 

Kominek w domu

Kominek jest dla wielu elementem domu, który scala rodzinę, sprawia, że wszyscy siadają w pokoju razem i cieszą się ciepłem, jakie dają trzaskające drewienka.

Jeśli chcesz mieć w swoim domu piękny kominek, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się kompleksowym montowaniem kominków z płaszczem wodnym. Dzięki nim można ogrzać cały dom. To sprawdzone i nowoczesne urządzenia techniki grzewczej.Energia jest przekazywana do ogrzania wszystkich pomieszczeń.

Więcej…